© ONYX SYLWIA SKALIK

Wrocław / Polska

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

09:00 - 20:00

09:00 - 20:00

09:00 - 20:00

09:00 - 20:00

09:00 - 20:00

09:00 - 15:00

Godziny otwarcia

50-453 Wrocław
ul. Hercena 3-5, parter

Kontakt

O nas

Kod opinii:

Specjalista:

Twoja opinia:

Twój podpis:

Twoje zdjęcie (do 1MB):

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Opinia została przesłana — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dodaj opinię 

DODAJ OPINIĘ

14 lutego 2022
Specjalista: Sylwia Skalik Polecam współpracę szczególnie osobom, które chciałyby ustalić, które wartości, myśli i przekonania zostały im narzucone i są im niewygodne, a z którymi faktycznie się utożsamiają. Dobrze jest wiedzieć, co jest "moje", a co tylko uważam za moje,
14 lutego 2022
Specjalista: Elżbieta Rosowska Szczerze polecam wsparcie psychologiczne, jakie oferuje, ponieważ w ciągu zaledwie kilku miesięcy skutecznie wyprowadziła mnie z nałogu, w którym tkwiłam od ponad 20 lat... Jestem ogromnie wdzięczna za wskazówki, pokazanie możliwości, jak pracować z emocjami, jak zredukować
14 lutego 2022
Specjalista: Opinia ogólna Serdecznie polecam indywidualne spotkania, na których czułam się bezpiecznie i dobrze zaopiekowana i otrzymałam mnóstwo "narzędzi", dzięki którym moje życie stało się ciekawsze, więcej jest w nim wdzięczności, akceptacji, uważności i spokoju. Zostałam delikatnie pokierowana i zachęcona,

Opinie klientów

Nasi partnerzy

Nasi specjaliści

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

U nas to Ty jesteś w centrum. Zapewniamy nie tylko profesjonalne wsparcie specjalistów, ale przede wszystkim bezwarunkową akceptację i pełne zrozumienie Twoich potrzeb. Dbamy o kompleksowe podejście, współpracując ze sprawdzonymi specjalistami z zakresu dietetyki, psychoterapii, psychiatrii, logopedii i innych. Jeśli pojawi się potrzeba konsultacji, z którymś z tych specjalistów, pomożemy Ci znaleźć odpowiednią osobę.

 

Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby!

Wspomagamy kadrę szkół i przedszkoli w propagowaniu wiedzy psychologicznej w przystępny sposób, kształtowaniu umiejętności społecznych oraz właściwych nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży, a także w prowadzeniu skutecznych programów poświęconych monitorowaniu i zwalczaniu przemocy w szkole.

Umożliwiamy firmom wykorzystanie wiedzy psychologicznej oraz wyników najnowszych badań w codziennej pracy. Najczęściej prowadzimy projekty z obszaru rekrutacji, wsparcia i rozwoju pracowników, kształtowania klimatu organizacyjnego oraz lepszego zrozumienia klientów.

Prowadzimy szkolenia i warsztaty dla specjalistów - psychologów, psychoterapeutów, pedagogów, logopedów, psychiatrów oraz specjalistów zajmujących się pomocą klientom.

Pomożemy Twojemu dziecku w prawidłowym rozwoju psycho-fizycznym, psycho-społecznym oraz w kształtowaniu umiejętności radzenia sobie z emocjami i komunikacją w relacjach zarówno z rówieśnikami jak i dorosłymi.

Pomożemy Tobie w zmianie nawyków żywieniowych, odchudzaniu, budowaniu trwałych relacji, radzeniu sobie ze stresem oraz w sytuacjach kryzysowych. Będziemy Ci towarzyszyć w skutecznym planowaniu i realizacji celów, rozwoju Twojego potencjału i nowych kompetencji. Wesprzemy Ciebie i Twoich bliskich w chorobie, żałobie, rozstaniach i wszelkich trudnych doświadczeniach życiowych.

ONYX Centrum Psychologii i Coachingu jesteśmy zespołem doświadczonych psychologów, interwentów kryzysowych i coachów.

 Centrum Psychologii i Coachingu

+48 577 302 888

ul. Hercena 3-5, parter