© ONYX SYLWIA SKALIK

Wrocław / Polska

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

09:00 - 20:00

09:00 - 20:00

09:00 - 20:00

09:00 - 20:00

09:00 - 20:00

09:00 - 15:00

Godziny otwarcia

50-453 Wrocław
ul. Hercena 3-5, parter

Kontakt

Specjaliści

studentka pedagogiki

 

Zajmuję się przygotowaniem i publikacją informacji w mediach społecznościowych, obsługą recepcji oraz dbam o komfort klientów. Tematy związane z pedagogiką i psychologią są mi bardzo bliskie i chętnie angażuję się w opracowywanie programów profilaktycznych oraz materiałów edukacyjnych z wykorzystaniem nowych technologii.

Zofia Dębska

akredytowany coach, interwent kryzysowy

 

Towarzyszę moim Klientom w poszukiwaniu drogi, którą chcą podążać. Pomagam wybrać kierunek zmian i narzędzia, jakie będą przydatne. Koncentruję na tym, kim jest Klient, który do mnie przyszedł i na tym, jaka zmiana jest realna. Nie obiecuję złotych gór, ani nie szukam wewnętrznego dziecka. Pracuję w oparciu o różne metody i narzędzia. Lubię używać metafor, obrazów oraz podejścia prowokatywnego.

 

Jestem po to, aby wysłuchać Ciebie i Twojej historii.

Małgorzata Oleś

pedagog, psycholog, psychoonkolog, terapeuta ręki, metody Shareborne i ACC, certyfikowany trener TUS

 

Pracuję głównie z dziećmi i młodzieżą najczęściej poprzez zabawę, dzięki temu, są bardziej zmotywowani i chętniej angażują się w działania terapeutyczne. Prowadzę zajęcia grupowe wg. Metody Ruchu Rozwijającego  Sherborne, których celem jest nabycie lub udoskonalenie świadomości schematu ciała, przestrzeni oraz kształtowanie prawidłowych relacji z drugą osobą.

 

Zajmuję się także osobami na wszystkich etapach leczenia onkologicznego oraz ich rodzinami, szczególnie zdrowym rodzeństwem.

Małgorzata Hądzlik

pedagog, psycholog, psychoonkolog, psycholog biznesu, mediator,
certyfikowany trener FRIS®

 

W swojej pracy szczególną uwagę poświęcam sytuacjom związanym z brakiem samoakceptacji, stanami lękowymi, ciężką chorobą, niską jakością relacji z najbliższym otoczeniem.

 

Jako certyfikowany trener FRIS® pomagam zrozumieć naturalne  predyspozycje w zakresie stylu myślenia i działania oraz odkryć zasoby zwiększające efektywność i nauczyć się wykorzystywać je na co dzień.

 

Pamiętaj – możesz mi powiedzieć wszystko.

Elżbieta Rosowska

psycholog, psychodietetyk, psycholog biznesu

 

Prowadzę konsultacje indywidualne, warsztaty, szkolenia i programy edukacyjne z obszarów dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia oraz rozwoju osobistego i zawodowego. Specjalizuję się również w projektach dedykowanych dla firm pod kątem oceny i rozwoju kompetencji pracowniczych, analiz i audytów psychologicznych, badań organizacyjnych, rynkowych i społecznych.

 

Pracuję w języku polskim, angielskim i portugalskim.

Sylwia Skalik

 Centrum Psychologii i Coachingu

+48 577 302 888

ul. Hercena 3-5, parter